Vize almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Vize başvurusu için
hemen tıklayın

Real Turizm

1999 Yılından başlayarak edindiğimiz tecrübeleri ekibimize aktarıyoruz, Ekibimiz iş ortaklarımızın ihtiyaçları karşısında, beklentilerini en iyi biçimde cevaplayabilmek hedefiyle çalışmakta. Buradan hareketle Real World Turizm kuruluşundan bugüne birçok şirketin kurumsal ve turistik seyahat ihtiyaçlarına, çeşitli çözümler üretip uzun vadeli iş ortaklığına dayalı, profesyonel, özel ve yaratıcı hizmetler sunmak için çalışmaktadır.

Firmamız kurumsal ve bireysel seyahat çözümleri dışında özellikle edindiği Seyahat Acenteliği bilgilerini diğer seyahat acentelerine aktarmakta olup, 100 ün üzerindeki Seyahat Acentesinin çeşitli branşlarda çözüm ortaklığını yapmaktadır.

Uzmanlaşmanın, getirmiş olduğu faydaların, firmaları başarıya ulaşmasında anahtar olduğu odağı ile çalışan Real World Turizm; Özellikle Vize Takip İşlemleri konusunda Türkiye’nin öncü ve lider seyahat acentelerindendir.

İlk günkü heyecanımızla yolumuza devam ederken, Siz değerli iş ortaklarımızdan aldığımız bilgilerle her gün öğreniyor,  her gün daha iyisini yapmayı kendimize hedef olarak koyuyoruz.