Vize almak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Vize başvurusu için
hemen tıklayın

Vize İşlemleri

Real World Turizm olarak 10 yılı aşkın süredir, vizeislemleri.com markası ile hizmet vermekteyiz. Schengen, Amerika, İngiltere, Avusturalya ve Kanada vize işlemlerini en hızlı ve kolay şekilde almanıza yardımcı oluyoruz.

Bu site Real World Tourism’in sizlere vize başvuru sürecinizin her adımında yardım edebilmek için hizmete sunduğu bir kurumsal bir markadır.

Vize işlemleri.com Yetkilileri Pasaport ve diğer gerekli evraklarınız bize ulaştıktan sonra en kısa sürede vize müracaatınız yapılır ve başvuru sonucunuz yine en kısa sürede ulaştırılır.
Vizeislemleri.com yetkilileri konsolosluklarda siz değerli müşterimize vakit kaybı yaratan birçok formalite işlemden sizi kurtararak tüm bu işlemleri sizin adınıza yapar, konsoloslukta sizi temsil eder.
Vizeislemleri.com sizin adınıza vize takibi yapmak konusunda tam yetkilidir!

Firmamızın bünyesinde, vize hakkında merak ettiğiniz her konuda bilgi edinebileceğiniz, başvurunuzun randevu kısmından biyometri işlemlerinize kadar her alanını gerçekleştirmek için hizmet alabileceğiniz, seyahatiniz için gereken(ulaşım ve konaklama vb) tüm yan hizmetler adına destek göreceğiniz eşsiz bir kaynaktır.

Uzun yıllardır bu sektördeyiz ve en zor denilenler dahil birçok ülkenin vizesinin alınmasında büyük yardımlarımız oldu. Bu şekilde her ülkenin alanında uzmanlaşmış geniş bir vize bilgi uzmanı kadrosuna sahip olduk. Bu kadro ve özel işlem yetkilerimiz ile bazı  ülkelerde online veya direkt vize takibi yapmaktayız.